3 věci, podle kterých poznáte, že zaměstnanci chtějí odejít

Chytré rady odebírá více než 5 000 personalistů.

Recruitment nebo Employer Branding?

Uděláme účinnou náborovou kampaň i pro Vaši firmu.

Kontaktujte nás

Je dobré to zpozorovat včas, abyste s tím mohli ještě něco udělat.

1. LinkedIn prozradí hodně

Největší profesní síť v ČR je určitě LinkedIn. A ten může na svoje uživatele prozradit hodně. Koneckonců je to jeho práce.

Nová spojení

Začíná počet spojení Vašeho kolegy najednou prudce narůstat? Myslíte, že je to protože vyhledává nové obchodní partnery? Anebo je za tím něco jiného?

Úprava profilu

Možná byl dřív profil Vaší kolegyně neuspořádaný a bylo vidět, že tomu ani ona sama nepřikládá velkou důležitost. Jenže teď si zjevně dala práci, doplnila vzdělání a hlavně zkušenosti a vylíčila se jako produktivní a úspěšná pracantka. Proč asi?

2. Rodinné důvody

Jindy dochvilný kolega začne chodit pozdě. Případně místo půlhodinových obědů, dokáže vykouzlit 2 hodiny. Na Váš dotaz jenom zamumlá nic neříkající “Rodinné důvody” a doufá, že tak umlčí Vaše další dotazy. Copak se s ním děje?

3. Nulový zájem

Když jste nabírali novou absolventku sršela energií a nápady doslova sypala z rukávu. Najednou však sedí na poradách jako bez ducha a nepřítomný pohled rozhodně neukazuje na platnou členku týmu. Kam se poděla ta energická bytost, kterou jste přijali jen před pár měsíci?

Teď je čas na akci

Ať už Vám zaměstnanci odcházejí nebo hledáte nové kolegy na rozšíření týmu, nezapomeňte na HR Marketing. Naše náborové kampaně využívají ty největší firmy až po ty nejmenší právě proto, že dostat se k nejlepším talentům je v dnešní době velmi obtížné. Kontaktujte nás, ať můžeme z náborovou kampaní začít co nejdříve.

Už jste vyzkoušeli Chytrý nábor?

Možná jste s námi hledali zaměstnance už dříve. Nebo jste o nás jen slyšeli, ale zatím nevyzkoušeli. Ať tak či onak, HR Marketing je nedílnou součástí náboru našich zákazníků. Díky němu osloví spoustu uchazečů, kteří by se o nich jinak nedozvěděli.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si HR Marketing bez starostí.

Populární články

Používáme cookies pro lepší uživatelský zážitek. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

© Colorbee, s.r.o.
Design by grafikli.cz