Jak si správně vybrat profesionály pro HR Marketing

Chytré rady odebírá více než 5 000 personalistů.

Recruitment nebo Employer Branding?

Uděláme účinnou náborovou kampaň i pro Vaši firmu.

Kontaktujte nás

Svěřte se do rukou těch správných odborníků

Dobří zaměstnanci jsou největším kapitálem Vaší firmy. Proto si chcete být jisti, že během náboru dokážete oslovit opravdu ty nejspolehlivější jedince, kteří se připojí k Vašemu týmu. Velmi často je využití externích služeb náborového marketingu (HR Marketingu) ten nejlepší způsob, jak toho dosáhnout.

1. Kvalitní kandidáti

Profesionálové mají know-how a zkušenosti potřebné k vyhledání nejkvalitnějších pracovníků, kteří Vám pomohou na cestě k úspěchu. Zároveň myslí na budování a posilování vaší značky zaměstnavatele, která je v současné době nezbytná i z dlouhodobého hlediska.

2. Kratší doba náboru

Dlouhodobě neobsazené pracovní pozice mohou mít špatný vliv i na efektivitu práce stávajícího týmu. Snížená produktivita může vést ke ztrátě příležitostí, ale může také zhoršit pracovní morálku zaměstnanců, vystavených větší pracovní zátěži, a tím i vyšší míře stresu.

Při využití služeb profesionálního HR Marketingu se těchto důsledků nemusíte obávat. V mnoha případech bude nábor rychlejší, vzhledem k širokým možnostem oslovení kandidátů, kterými odborníci disponují.

3. Nižší náklady

Cena za outsourcing náborového marketingu je výrazně nižší, než například odměna účtovaná personálními agenturami. Veškeré náklady jsou zahrnuty v jedné ceně, která je často výhodnější, než náklady na stálého zaměstnance, který se zabývá stejnou činností.

4. Analýzy a reporty

Každý seriózní poskytovatel služeb náborového marketingu Vám poskytne přehled výsledků náborové kampaně. To Vám mimo jiné usnadní případné budoucí audity náborových aktivit, postupů a metod. A navíc máte snadno dostupné podrobné informace potřebné pro rychlé rozhodování.

Při výběru jakéhokoli produktu nebo služby je jedním z hlavních důvodů vždy otázka: „Jak to pomůže mé organizaci?“ Pokud si společnost zvolí poskytovatele služeb HR Marketingu, který chápe firemní kulturu, hodnoty a cíle, pak jsou výhody obrovské. Proto je tu pro Vás Chytrý nábor, který nabízí své bohaté zkušenosti pro nejefektivnější řešení Vašich požadavků v oblasti náborového marketingu.

Už jste vyzkoušeli Chytrý nábor?

Možná jste s námi hledali zaměstnance už dříve. Nebo jste o nás jen slyšeli, ale zatím nevyzkoušeli. Ať tak či onak, HR Marketing je nedílnou součástí náboru našich zákazníků. Díky němu osloví spoustu uchazečů, kteří by se o nich jinak nedozvěděli.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si HR Marketing bez starostí.

Populární články

Používáme cookies pro lepší uživatelský zážitek. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

© Colorbee, s.r.o.
Design by grafikli.cz