Kandidáty vyzpovídá a ohodnotí umělá inteligence

Chytré rady odebírá více než 5 000 personalistů.

Recruitment nebo Employer Branding?

Uděláme účinnou náborovou kampaň i pro Vaši firmu.

Kontaktujte nás

Digitální personalista je skoro 30⨉ rychlejší než běžný personalista. Mají se v HR bát o práci?

Nemáte někdy pocit, že kvůli nedostatku času přicházíte o kvalitní uchazeče? Není v lidských silách udělat telefonické pohovory a pak i osobní setkání se všemi. A tak nastupuje selekce, kdy se musíme rozhodnout, které uchazeče vyřadíme hned.

A přesně tento problém údajně řeší robotický náborář poháněný umělou inteligencí (AI). Jeho autoři tvrdí, že zatímco průměrný náborový proces zabere 21 hodin, jejich robot dokáže zkrátit na neuvěřitelných 45 minut!

Jak to dělá?

  1. Umí během pár minut proskenovat stovky nebo až tisíce životopisů. Vybere z nich ty, které se shodují s vašimi požadavky.
  2. Umí si s uchazeči popovídat. Ať už na chatu nebo po telefonu.
  3. Umí s uchazeči udělat video pohovor a na základě technologie rozpoznání obličeje vyhodnotit ty nejlepší.

Další výhodu je prý eliminace jakýchkoliv předsudků, které lidští personalisté (často nechtěně) aplikují na uchazeče.

Znamená to konec personalistů a jejich nahrazení stroji?

To určitě ještě dlouhou dobu ne. Zejména když většina AI technologií je stále v plenkách a roky daleko od nasazení do praxe. A hlavně - než můžete skenovat stovky a tisíce životopisů, musíte uchazeče přesvědčit, aby vám je poslali. K tomu se stále nejvíc hodí náborové kampaně.

Už jste vyzkoušeli Chytrý nábor?

Možná jste s námi hledali zaměstnance už dříve. Nebo jste o nás jen slyšeli, ale zatím nevyzkoušeli. Ať tak či onak, HR Marketing je nedílnou součástí náboru našich zákazníků. Díky němu osloví spoustu uchazečů, kteří by se o nich jinak nedozvěděli.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si HR Marketing bez starostí.

Populární články

Používáme cookies pro lepší uživatelský zážitek. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

© Colorbee, s.r.o.
Design by grafikli.cz