Novinka. Grafika pro náborové kampaně. Bez starostí.

Chytré rady odebírá více než 5 000 personalistů.

Recruitment nebo Employer Branding?

Uděláme účinnou náborovou kampaň i pro Vaši firmu.

Kontaktujte nás

Nová služba, která Vám pomůže s grafickými návrhy náborových kampaní a značky zaměstnavatele.

Ať už potřebujete grafiku na sociální sítě, bannery pro on-line reklamu nebo návrhy tištěných materiálů, naše nová služba spolehlivě pokryje všechny tyto situace a ještě mnohem víc. A hlavně - navždy Vás zbaví starostí s vytvářením grafiky.

Skvěle vypadající grafika je klíčovým prvkem, který často rozhoduje o tom, jestli náborová kampaň zaujme anebo z ní bude propadák. Někteří personalisté však tento fakt podceňují a věří, že dokážou vytvořit profesionální grafiku sami. Jaké je pak jejich překvapení, když kampaň nefunguje!

Díky naší nové službě tak můžete využít spolehlivé grafiky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s tvorbou pro on-line média i pro tisk. Podpora všech populárních formátů (PNG, JPG, SVG, PDF) je samozřejmostí. Nechte Váš nábor zazářit a přitáhněte pozornost uchazečů!

Další informace a ceník najdete zde.

Už jste vyzkoušeli Chytrý nábor?

Možná jste s námi hledali zaměstnance už dříve. Nebo jste o nás jen slyšeli, ale zatím nevyzkoušeli. Ať tak či onak, HR Marketing je nedílnou součástí náboru našich zákazníků. Díky němu osloví spoustu uchazečů, kteří by se o nich jinak nedozvěděli.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si HR Marketing bez starostí.

Populární články

Používáme cookies pro lepší uživatelský zážitek. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

© Colorbee, s.r.o.
Design by grafikli.cz